Lubrifikat Durex play me efekt ftohës

A-005556

2 090 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Lubrifikat Durex play me efekt ftohës

Lubrifikat Durex play me efekt ftohës

Karakteristikat dhe detajet

Materiali: Xhel

 

Përshkrim

Durex Play Fresh është lubrifikuesi intim që ofron një ndjesi stimuluese të freskisë në lëkurë, për të stimuluar shqisat e të dy partnerëve! - Zhvillon një ndjesi emocionuese të freskisë - Formulim special i qëndrueshëm me bazë silikoni për një efekt të zgjatur - Mund të përdoret me prezervativë - Aromë e freskët e këndshme

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori