E re Lubrifikant me bazë uji dhe silikoni pasante 75ml Shiko me te madhe

Lubrifikant me bazë uji dhe silikoni pasante 75ml

A-005557

1 760 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Lubrifikant me bazë uji dhe silikoni pasante 75ml

Lubrifikant me bazë uji dhe silikoni pasante 75ml

Karakteristikat dhe detajet

Materiali: Xhel

Ngjyra: transparente

Përmbajtja: 75 Ml

dedikuar: Për femrën, mashkullin

Karakteristikat: I përshtatshëm për raporte orale, i testuar klinikisht, në përputhje me prezervativët

 

Përshkrim

Për një lubrifikim më të gjatë, provoni këtë produkt të shkëlqyer që përziern butësinë e bazës ujore me rezistencën e silikonit. Pa erë dhe absolutisht i sigurt me të gjitha llojet e prezervativëve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori