Lubrifikant natyral "durex"100 ml

A-005558

2 640 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Lubrifikant natyral "durex"100 ml

Lubrifikant natyral "durex"100 ml

Materiali: Xhel

 

Përshkrim

Xheli intim Durex natyral është prodhuar nga përbërës natyralë dhe është krijuar për të bërë momentet intime më të rehatshme dhe natyrisht më emocionuese. Formula e tij me bazë uji është pa shtues të aromave ose agjentëve ngjyrues, me nivelin e duhur të pH, dhe ndihmon në hidratimin e zonave tuaja intime dhe garantimin e një marrëdhënie më lubrifikuese dhe të rehatshme. I përshtatshëm për t’u përdorur me lodra dhe për marrëdhënie seksuale.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori