E re Pompë zhvilluese "Push touch black" Shiko me te madhe

Pompë zhvilluese "Push touch black"

A-005552

4 070 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Pompë zhvilluese "Push touch black"

Pompë zhvilluese "Push touch black"

Materiali: TPR

Ngjyra e zeze

Gjatësia: 23 cm

Diametri: 6 cm

I papërshkueshëm nga uji: Po

Dedikuar: Për mashkullin

Stimulimi: Penisi

Kjo Lodër Seksi është pjesë e linjës Pump UP të Toyz4Lovers. Ajo është një zhvillues penisi me të vërtetë i lehtë për t'u përdorur si pompë dore. Ereksionet tuaja nuk do të jenë më të njëjtat, ato do të përmirësohen në madhësi dhe kohëzgjatje, falë presionit të ajrit të pompës të dobishme dhe efikase me një formë specifike për të shtypur / tërhequr me gishta. Push Touch ka një trup cilindrik transparent, i cili ju lejon të shikoni përparimin e penisit në kohë reale, dhe është bërë me materiale me cilësi të lartë, dhe të sigurt. Për një përdorim edhe më të këndshëm rekomandojmë përdorimin e lubrifikantit. Gjatësia e cilindrit: 25.91 CM;

 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori