Plug anal “Pino”

A-005794

2 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Plug anal “Pino”

Plug anal “Pino”

Karakteristikat dhe detajet

Materiali: Bio, PVC

Ngjyra: Mishi

Gjatësia: 13 cm

Diametri: 4,5 cm

I papërshkueshëm nga uji: Po

Stimulimi: Anal

Me filxhan thithës, për fillestarët

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori