Lubrifikant Neutral "Aquaglide" 75 Ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Neutral "Aquaglide" 75 Ml

A-005814

2 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Avantazhet e shumta të Aquaglide: - miratuar si një produkt mjekësor. - i tretshëm në ujë dhe pa yndyrna.- i përshtatshëm për raporte orale. - i nënshtrohet testeve të rregullta mjekësore dhe dermatologjike.

Reviews

Write a review

Lubrifikant Neutral "Aquaglide" 75 Ml

Lubrifikant Neutral "Aquaglide" 75 Ml

Avantazhet e shumta të Aquaglide: - miratuar si një produkt mjekësor. - i tretshëm në ujë dhe pa yndyrna.- i përshtatshëm për raporte orale. - i nënshtrohet testeve të rregullta mjekësore dhe dermatologjike.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori