Xhel Vonues Clove Shiko me te madhe

Xhel Vonues Clove

A-005815

4 000 Lekë

Me shume informacion

Karakteristikat dhe detajet

Përmbajtja: 60 ml

Stimulimi: Penisi

Karakteristikat: Testuar Dermatologjikisht, Zgjat Marrëdhënie Seksuale, Ndjesi Freskuese

Me shtimin e vajit të karafilit;

Efekt freskues në pjesët më të ndjeshme të penisit;

Lamtumirë anktheve të performancës;

 

Mos harroni:

 

Vendosni një dozë të lehtë në penis gjysmë ore para marrëdhënies seksuale. Sasia dhe kohët varen nga nevojat individuale. Mos e përdorni në rast të lëkurës së irrituar. Mos e përdorni nëse partneri juaj seksual është shtatzënë. Vetëm për përdorim të jashtëm, i testuar dermatologjikisht.

Reviews

Write a review

Xhel Vonues Clove

Xhel Vonues Clove

Karakteristikat dhe detajet

Përmbajtja: 60 ml

Stimulimi: Penisi

Karakteristikat: Testuar Dermatologjikisht, Zgjat Marrëdhënie Seksuale, Ndjesi Freskuese

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori