E re Spraj Vonues “Hamshori Egër” Shiko me te madhe

Spraj Vonues “Hamshori Egër”

A-005816

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Spraj Vonues “Hamshori Egër”

Spraj Vonues “Hamshori Egër”

Përmbajtja: 22 ml

Karakteristikat: Testuar Dermatologjikisht, pa erë, në përputhje me Latex, Zgjat marrëdhënie seksuale, Ndjenjë freskuese

Me produkte të dobishëm për vonimin e orgazmës mashkullore;

Efekt freskues në pjesët më të ndjeshme të penisit;

Lamtumirë anktheve të performancës;

Mos harroni:

 

Vendosni 1 ose 2 spërkatje në penis gjysmë ore para marrëdhënies seksuale. Sasia dhe kohët varen nga nevojat individuale. Mos e përdorni në rast të lëkurës së irrituar. Mos e përdorni nëse partneri juaj seksual është shtatzënë. Vetëm për përdorim të jashtëm, i testuar dermatologjikisht.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori