E re Parfum Pasioni I Kuq Shiko me te madhe

Parfum Pasioni I Kuq

A-005818

5 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 30 ml

Mendimi: Për femrën

Sensuale dhe delikate, lini pas jush një shteg emocionues aromash! Ndihuni “të pacipa” dhe pushtoni çdo mashkull me çdo spërkatje. E kuqe si pasion, elegante në shishen e saj prej 30 ml, ideale për ta futur në çantë dhe për ta mbajtur gjithmonë me vete. Vishuni me parfum feromoni dhe tregoni sensualitetin tuaj, ndjehuni seksi dhe magjepsëse!

Reviews

Write a review

Parfum Pasioni I Kuq

Parfum Pasioni I Kuq

Përmbajtja: 30 ml

Mendimi: Për femrën

Sensuale dhe delikate, lini pas jush një shteg emocionues aromash! Ndihuni “të pacipa” dhe pushtoni çdo mashkull me çdo spërkatje. E kuqe si pasion, elegante në shishen e saj prej 30 ml, ideale për ta futur në çantë dhe për ta mbajtur gjithmonë me vete. Vishuni me parfum feromoni dhe tregoni sensualitetin tuaj, ndjehuni seksi dhe magjepsëse!

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori