E re Kënaqësia Orale (Vanilje) Shiko me te madhe

Kënaqësia Orale (Vanilje)

A-005819

2 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Kënaqësia Orale (Vanilje)

Kënaqësia Orale (Vanilje)

Përmbajtja: 30 ml

Mendimi: Për çiftin

Stimulimi: Penisi

Karakteristikat: Aromat sensuale, ideale për seks oral

Mos harroni:

 

Paketimi e bën përdorimin dhe dozimin të lehtë dhe efektiv. Vendosni sasinë e dëshiruar në organet gjenitale dhe përreth. Aplikoni xhelin në zonat intime për të aktivizuar ngarkesën erotike mbi ju dhe partnerin tuaj!

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori