Gogla Lux Pink

A-005806

2 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Karakteristikat dhe detajet

Materiali: PVC

Ngjyra roze

Gjatësia: 22 cm

Diametri: 3 cm

Stimulimi: Vaginal

Karakteristikat: Prekja e butë

Reviews

Write a review

Gogla Lux Pink

Gogla Lux Pink

Karakteristikat dhe detajet

Materiali: PVC

Ngjyra roze

Gjatësia: 22 cm

Diametri: 3 cm

Stimulimi: Vaginal

Karakteristikat: Prekja e butë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori