Veshje sexy suspender (E zezë) Shiko me te madhe

Veshje sexy suspender (E zezë)

A-005850

3 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Veshje e hapur në mikro rrjetë të zezë me lidhëse në qafë, dekolte në formë V dhe hapje e gjerë në anën e pasme dhe anët. Tanga nuk përfshihet.

 

Një madhësi përshtatet nga madhësia 40 në madhësinë 46.

Reviews

Write a review

Veshje sexy suspender (E zezë)

Veshje sexy suspender (E zezë)

Veshje e hapur në mikro rrjetë të zezë me lidhëse në qafë, dekolte në formë V dhe hapje e gjerë në anën e pasme dhe anët. Tanga nuk përfshihet.

 

Një madhësi përshtatet nga madhësia 40 në madhësinë 46.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori