Body Greta obsessive

A-005851

4 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Magjepsëse dhe kombinim sensual: set i brendshëm tepër intrigues dhe joshës. E tërë dhe e lidhur me zbukurime elegante në bust, këmbë dhe shpinë për të dhënë një efekt tatuazhi. Pjesë unike me transparenca marramendëse dhe shpinë të zhveshur, ideale gjatë momenteve të pasionit të pastër. Pjesët intime të zbuluara për t'i dhënë hapësirë ​​shikimit dhe dëshirës, ​​ngjitëse për të rritur formën e trupit.

 

Madhësia S / M / L, 90% poliester, 10% elastan.

 

Reviews

Write a review

Body Greta obsessive

Body Greta obsessive

Magjepsëse dhe kombinim sensual: set i brendshëm tepër intrigues dhe joshës. E tërë dhe e lidhur me zbukurime elegante në bust, këmbë dhe shpinë për të dhënë një efekt tatuazhi. Pjesë unike me transparenca marramendëse dhe shpinë të zhveshur, ideale gjatë momenteve të pasionit të pastër. Pjesët intime të zbuluara për t'i dhënë hapësirë ​​shikimit dhe dëshirës, ​​ngjitëse për të rritur formën e trupit.

 

Madhësia S / M / L, 90% poliester, 10% elastan.

 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori