Body Lolita

A-005853

7 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Mahnitni mashkullin tuaj dhe hidheni në këmbët tuaja, ndjehuni të dëshiruara si kurrë më parë dhe tregoni pamjen tuaj më të mirë. Trupi tepër joshës dhe elegant i të brendshmeve, garanton sensualitetin dhe hijeshinë me detaje erotike dhe provokuese. Aderues mjaftueshëm për të përmirësuar format e trupit tuaj, kombinimi i duhur i dantellave të qëndisura dhe transparencave marramendëse për një lojë të mrekullueshme të shikimit që do ta çmendë dashurin tuaj.

 

E kuqe si pasion, e lehtë për t’u veshur dhe praktike për t’u veshur, e rregullueshme përmes shiritave në përputhje me madhësinë e gjoksit dhe gjatësinë tuaj.

Reviews

Write a review

Body Lolita

Body Lolita

Mahnitni mashkullin tuaj dhe hidheni në këmbët tuaja, ndjehuni të dëshiruara si kurrë më parë dhe tregoni pamjen tuaj më të mirë. Trupi tepër joshës dhe elegant i të brendshmeve, garanton sensualitetin dhe hijeshinë me detaje erotike dhe provokuese. Aderues mjaftueshëm për të përmirësuar format e trupit tuaj, kombinimi i duhur i dantellave të qëndisura dhe transparencave marramendëse për një lojë të mrekullueshme të shikimit që do ta çmendë dashurin tuaj.

 

E kuqe si pasion, e lehtë për t’u veshur dhe praktike për t’u veshur, e rregullueshme përmes shiritave në përputhje me madhësinë e gjoksit dhe gjatësinë tuaj.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori