E re Body Simona obsessive Shiko me te madhe

Body Simona obsessive

A-005856

5 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Magjepsëse dhe kombinim sensual: set i brendshëm tepër intrigues dhe joshës. I plotë dhe i ngatërruar fort me zbukurime elegante në bust dhe në gota për të simuluar një efekt tatuazhi, me endjet e dy krahëve të mrekullueshëm pas shpinës. Veshje unike me transparenca sublime dhe krahë të zhveshur. Pjesët private të zbuluara për t'i dhënë hapësirë ​​shikimit dhe dëshirës, ​​elasticitet për të nxjerrë formën e trupit. Madhësia S / M / L  90% poliester, 10% elastan.

Reviews

Write a review

Body Simona obsessive

Body Simona obsessive

Magjepsëse dhe kombinim sensual: set i brendshëm tepër intrigues dhe joshës. I plotë dhe i ngatërruar fort me zbukurime elegante në bust dhe në gota për të simuluar një efekt tatuazhi, me endjet e dy krahëve të mrekullueshëm pas shpinës. Veshje unike me transparenca sublime dhe krahë të zhveshur. Pjesët private të zbuluara për t'i dhënë hapësirë ​​shikimit dhe dëshirës, ​​elasticitet për të nxjerrë formën e trupit. Madhësia S / M / L  90% poliester, 10% elastan.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori