E re Perizoma e zezë Luiza Shiko me te madhe

Perizoma e zezë Luiza

A-005857

2 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Tanga e zezë në material të butë dhe delikat në kontakt me pjesët intime. Elastike e hollë dhe delikate rreth belit dhe qepje e mrekullueshme në anën e pasme për të përmirësuar formën e saj. Qëndisur me motive lulesh, perfekt në detaje dhe stil, jep elegancë dhe përsosje. Hapjet e lehta e bëjnë tangent provokuese dhe sensuale. 

 

Ndriçoni mbrëmjet tuaja intime me elegancë dhe shije dhe befasojeni burrin tuaj me një të brendshme të ulëritshme.

Reviews

Write a review

Perizoma e zezë Luiza

Perizoma e zezë Luiza

Tanga e zezë në material të butë dhe delikat në kontakt me pjesët intime. Elastike e hollë dhe delikate rreth belit dhe qepje e mrekullueshme në anën e pasme për të përmirësuar formën e saj. Qëndisur me motive lulesh, perfekt në detaje dhe stil, jep elegancë dhe përsosje. Hapjet e lehta e bëjnë tangent provokuese dhe sensuale. 

 

Ndriçoni mbrëmjet tuaja intime me elegancë dhe shije dhe befasojeni burrin tuaj me një të brendshme të ulëritshme.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori