Babydoll dhe perizoma obssesive

A-005858

5 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Transparenca të pabesueshme dhe sensuale, veshje mini që arrin të japë përzierjen e duhur të elegancës dhe provokimit. Qëndisur imët në detaje dhe zbukuruar në gota dhe përgjatë skajeve, shumë erotike dhe magjepsëse. Mjaft e shkurtër për të zbuluar një tanga seksi të zi.

 

Krijuar për të mahnitur, treguar trupin tuaj të lakuar tek i dashuri juaj përmes transparencave të kësaj veshjeje të shkëlqyer mini, lejoni që bukuria juaj dhe cilësitë tuaja të shikojnë dhe t'i përmirësojnë ato me elegancë dhe shije. Joshja është fjala juaj për mbrëmjen, lini të dashurin tuaj pa fjalë dhe ndjehuni magjepsës dhe sensual.

Reviews

Write a review

Babydoll dhe perizoma obssesive

Babydoll dhe perizoma obssesive

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori