E re Veshje e kuqe transparente Shiko me te madhe

Veshje e kuqe transparente

A-005859

3 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Jumpsuit i kuq me rripa dhe dekolte të thurur në pjesën e pasme ..... Një veshje me efekt magjepës: ngjyra e kuqe, simbol i pasionit të zjarrtë, e kombinuar me transparencën e këmishës dhe hapjeve në pjesët intime, do t'ju bëjë një "dëshirë e zjarrtë”

Reviews

Write a review

Veshje e kuqe transparente

Veshje e kuqe transparente

Jumpsuit i kuq me rripa dhe dekolte të thurur në pjesën e pasme ..... Një veshje me efekt magjepës: ngjyra e kuqe, simbol i pasionit të zjarrtë, e kombinuar me transparencën e këmishës dhe hapjeve në pjesët intime, do t'ju bëjë një "dëshirë e zjarrtë”

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori