Veshje dhe perizomë Julita Obssesive

A-005860

5 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Do të dukeni shkëlqyeshme e veshur me të bardha, dekolteja do të përmirësojë format tuaja më të mira, prerja e ngushtë e veshjes do të glorifikojë çdo vijë të trupit tuaj. Një tanga e butë e bardhë kompleton veshjen, harqet e butë dekorojnë të brendshmet. 94% poliamide, 6% elastan. 

Reviews

Write a review

Veshje dhe perizomë Julita Obssesive

Veshje dhe perizomë Julita Obssesive

Do të dukeni shkëlqyeshme e veshur me të bardha, dekolteja do të përmirësojë format tuaja më të mira, prerja e ngushtë e veshjes do të glorifikojë çdo vijë të trupit tuaj. Një tanga e butë e bardhë kompleton veshjen, harqet e butë dekorojnë të brendshmet. 94% poliamide, 6% elastan. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori