Intimo Merry See  MS2517

ANG0105

1 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See MS2517

* Produkti perbehet nga 1 cope (trupore).

* Pjesa e siperme vjen me rripa qe mund te ngushtohen apo lirohen sipas deshires.

* Vjen e gjitha e dizenjuar me dantelle dhe me fjongo ne pjesen e dekoltese per nje elegance perfekte.

* Detaji qe bie ne sy jane lulet dhe vijat ne gjithe gjatesine e body-t.

* Mund te kombinohet dhe me veshjet tuaja, per nje stil te vecante dhe te trendeve te fundit.

* Materiali eshte 90% Poliester, 10% Elastan.

Udhezime per larjen:

Lajeni me dore ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije, mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS2517

Intimo Merry See  MS2517

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori