Intimo Merry See  MS6214

ANG0101

1 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS6214

Intimo Merry See  MS6214

Intimo Merry See  MS6214

Produkti përbëhet nga 1 copë.Nje produkte terheqes dhe teper elegante,i gjate me prerje ne pjeset e para te saj.Per nje pamje unike dhe teper terheqese.Ideale per cdo raste te vecante.

E perbere nga 90% poliester 10% elastan

Lani atë me dorë në ujë 30 gradë, lëreni të thahet në hije, mos përdorni zbardhues.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori