Intimo Merry See  MS2308

ANG0100

1 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See  MS2308

* Produkti perbehet nga dy pjese.

* Pjesa e siperme eshte kanatjere e hapur ne pjesen e kurrizit dhe e lirshme, me rripa te holle qe mund te ngushtohen ose lirohen sipas deshires.

* Pjesa e poshtme eshte pantallon, me llastik ne pjesen e belit, dhe me frut ne pjesen e poshtme.

* Me nje dizenjo vertet unike, duke ju dhene keshtu nje pamje vertet terheqese dhe nje freski ne keto nete te nxehta vere.

* Materiali eshte 90% Poliester, 10% Elastan.

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne uje ne 30 grade, lerini te thahen ne hije. Mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS2308

Intimo Merry See  MS2308

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori