Intimo Merry See  MS4055

ANG0097

1 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See  MS4055

* Produkti perbehet nga 2 pjese.

* Pjesa e siperme eshte kanatjere ne ngjyre gri, ne forme crop top, me pala me fruta tek pjesa e kraheve. Ne pjesen e prapme eshte e hapur, me dantelle ne ngjyre te bardhe, qe lidhet me nje shirit te kanatjeres ne ngjyre gri.

* Pjesa e bikinit eshte ne ngjyre gri dhe me dantelle ne ngjyre te bardhe.

* Me nje dizenjo vertet unike, duke ju dhene keshtu nje pamje vertet terheqese dhe nje freski ne keto nete te nxehta vere.

* Materiali eshte 90% Poliester, 10% Elastan.

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne uje ne 30 grade, lerini te thahen ne hije, mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS4055

Intimo Merry See  MS4055

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori