Intimo Merry See  MS3243

ANG0096

1 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See  MS3243

* Produkti perbehet nga 2 pjese.

* Me nje dizenjo vertet unike, duke ju dhene keshtu nje pamje vertet terheqese dhe nje freski ne keto nete te nxehta vere. Kanatjerja vjen e lirshme.

* Pjesa e siperme eshte me dantelle ne pjesen anesore, me zemra te vogla te kuqe.

* Pjesa e poshtme vjen me llastik, gjithashtu e shoqeruar me dantelle ne pjesen fundore dhe me zemra te vogla te kuqe.

* Materiali eshte 90% Poliester, 10% Elastan.

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne uje ne 30 grade, lerini te thahet ne hije. Mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS3243

Intimo Merry See  MS3243

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori