Intimo Merry See  MS3182

ANG0092

1 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See  MS3182

* Produkti perbehet nga dy pjese.

* Rripat mund te ngushtohen sipas deshires.

* Pjesa e prapme eshte e hapur, me rripa te kryqezuar.

* Me nje dizenjo vertet unike, duke ju dhene keshtu nje pamje vertet terheqese dhe provokuese.

* Materiali eshte 90% Poliester dhe 10% Elastan.

* Detaji i dantelles dhe i rripave qe lidhen ne mes e ben kete produkt perfekt per femrat qe e duan sensualitetin.

Udhezime per larjen:

Lajeni me dore ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije. Mos perdorni zbardhues. 

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS3182

Intimo Merry See  MS3182

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori