Intimo Merry See  MS3126

ANG0086

990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See  MS3126

* Produkti perbehet nga nje cope.

* Produkti lidhet pas qafes.

* E dizenjuar e gjitha me dantelle.

* Pjesa e prapme eshte e hapur, duke dhuruar sensualitet.

* Nje produkt shume terheqes per nje pamje teper provokuese dhe me nje dizenjo vertet unik, duke ju ofruar nje komoditet te deshiruar.

* Materiali eshte 90% Poliester, 10% Elastan.

Udhezime per larjen:

Lajeni me dore ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije. Mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS3126

Intimo Merry See  MS3126

Intimo Merry See  MS3126

* Produkti perbehet nga nje cope.

* Produkti lidhet pas qafes.

* E dizenjuar e gjitha me dantelle.

* Pjesa e prapme eshte e hapur...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori