Intimo Merry See  MS3180

ANG0085

990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See  MS3180

* Produkti perbehet nga dy pjese.

* Pjesa e siperme eshte dantelle, pa kupa, me rrip qe lidhet pas qafes dhe qe mund te ngushtohet apo lirohet sipas deshires.

* Pjesa e poshtme shoqerohet me nje fjongo te kuqe per ta bere edhe me teper provokuese.

* Detaji qe e ben te vecante kete model jane rripat, duke dhene nje pamje teper terheqese dhe provokuee.

* Materiali eshte 90% Poliester dhe 10% Elastan.

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne uje ne 30 grade, lerini te thahen ne hije. Mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS3180

Intimo Merry See  MS3180

Intimo Merry See  MS3180

* Produkti perbehet nga dy pjese.

* Materiali eshte 90% Poliester dhe 10% Elastan.

* Detaji qe e ben te vecante kete model...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori