Intimo Merry See  MS2607

ANG0082

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See  MS2607

*Produkti perbehet nga 1 pjese (trupore).

* Me nje dizenjo vertet unike, duke ju dhene keshtu nje pamje vertet terheqese dhe nje freski ne keto nete te nxehta vere.

* Materiali eshte 90% Poliester, 10% Elastan.

* Per nje elegance perfekte, produkti vjen me detaje dantelle me lule, ne gjithe pjesen anesore te produktit, ne pjesen e dekoltese, dhe si shirit ne fund.

Udhezime per larjen:

Lajeni me dore ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije. mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS2607

Intimo Merry See  MS2607

Intimo Merry See  MS2607

*Produkti perbehet nga 1 cope.

* Me nje dizenjo vertet unike,duke ju dhene keshtu nje pamje vertet terheqese dhe nje freski ne keto nete te nxehta vere.

* Per nje elegance perfekte...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori