Intimo Merry See  MS2515

ANG0081

990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See  MS2515

* Produkti perbehet nga 1 pjese. (trupore)

* Vjen me rripa qe mund te ngushtohen ose lirohen sipas deshires.

* Pjesa e dekoltese shoqerohet me dy rripa, per me shume feminilitet.

* Produkti eshte i tejdukshem, me dantelle ne pjesen e belit, nje pjese te dekoltese dhe bikinit, duke dhuruar nje pamje teheqese dhe provokuese.

* Ne ngjyre te kuqe, per sensualitet dhe elegance.

* Materiali eshte 90% poliester, 10% elastan.

Udhezues per larjen:

Lajeni me dore ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije, mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS2515

Intimo Merry See  MS2515

Intimo Merry See  MS2515

* Produkti perbehet nga 1 pjese. (trupore)

* Nje produkt i dizenjuar i teri me dantelle, duke ju dhuruar nje pamje teheqese dhe provokuese.

* Ne ngjyre...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori