Intimo Merry See  MS3231

ANG0079

1 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See  MS3231

* Produkti eshte i perbere nga 2 pjese,.

* Ne ngjyre te zeze.

* E dizenjuar e tera me dantelle, per te dhene nje pamje terheqese per te gjitha ju qe e doni sensualitetin.

* Pjesa e siperme eshte gjysme e mbuluar, duke dhene sensualitet dhe duke i lene vend detajeve.

* Pjesa e poshtme eshte me detajet e dantelles, duke e bere perfekte per femrat sensuale.

* Me nje dizenjo vertet unike,duke ju dhene keshtu nje pamje vertet terheqese dhe duke nxjerre ne pah format.

* Materiali eshte 90% Poliester, 10% Elastik.

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne uje ne 30 grade, lerini te thahen ne hije, mos perdorni zbardhues.    

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS3231

Intimo Merry See  MS3231

Intimo Merry See  MS3231

* Produkti eshte i perbere nga 2 pjese,.

* Ne ngjyre te zeze.

* E dizenjuar e tera me dantelle, per te dhene...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori