Intimo Merry See  MS4041

ANG0078

1 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See  MS4041 

* Produkti eshte i perbere nga 2 pjese.

* Pjesa e siperme eshte kanatjere pas trupit, me yje ne ngjyre te zeze dhe dantelle te zeze ne pjesen e dekoltese. Pjesa e prapme vjen e hapur, me hark te rrumbullaket, me rripa qe mund te ngushtohen apo lirohen sipas deshires. Ne mes ne pjesen e prapme ka nje rrip qe kap te dyja anet.

* Pjesa e poshtme eshte me llastik ne pjesen e belit, dizenjuar me yje ne ngjyre te zeze dhe rrethuar me dantelle. Pjesa anesore eshte e care per te dhene me teper feminilitet.

* Ne ngjyre te bardhe.

* Me nje dizenjo vertet unike, duke ju dhene keshtu nje pamje vertet terheqese dhe nje freski ne keto nete te nxehta vere.

* Materiali eshte 90% Poliester, 10% Elastik.

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne 30 grade uje, lereni te thahet ne hije, mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS4041

Intimo Merry See  MS4041

Intimo Merry See  MS4041 

* Produkti eshte i perbere nga 2 pjese.

* Ne ngjyre te bardhe.

* E dizenjuar me dantelle ne pjeset anesore te produktit dhe me yje...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori