Intimo Merry See  MS2517

ANG0077

1 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See  MS2517

* Produkti eshte i perbere nga 1 pjese. (trupore)

* E dizenjuar e gjitha me dantelle.

* Produkti eshte me rripa te holle, qe mund te ngushtohen ose lirohen sipas deshires.

* Pjesa e dekoltese vjen me nje fjongo per elegance, duke siguruar dhe mbeshtetje ne pjesen e gjoksit.

* Ne ngjyre te bardhe.

* Nje produkt terheqes per nje pamje teper provokuese dhe me nje dizenjo vertet unike duke ju ofruar nje komoditet te deshiruar.

* Dizenjuar per te nxjerre ne pah format perfekte.

* Materiali eshte 90% Poliester, 10% Elastik.

Udhezime per larjen:

Lajeni me dore ne 30 grade uje, lereni te thahet ne hije, mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS2517

Intimo Merry See  MS2517

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori