Intimo Merry See  MS4047

ANG0076

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See MS4047

* Produkti eshte i perbere nga 2 pjese.

* Ne ngjyren gri.

* Pjesa e siperme eshte kanatjere me rripa te trashe, e lirshme dhe me nje shirit frut ne pjesen e poshtme.

* Pjesa e poshtme eshte pantallon i shkurter, me llastik ne pjesen e belit dhe po ashtu me frut ne fund te pantallonit.

* Komode dhe te pershtatshme per trupin tuaj ne ditet e nxehta te veres.

* Materiali eshte 90% Poliester, 10% Elastik.

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne 30 grade uje, lereni te thahet ne hije, mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS4047

Intimo Merry See  MS4047

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori