Intimo Merry See  MS3248

ANG0075

1 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See  MS3248

* Produkti eshte i perbere nga 2 pjese.

* Ne ngjyre te zeze.

* E dizenjuar me dantelle me lule, per t'i dhene dhe me teper sensualitet materialit elegant.

* Nje produkt unik dhe i rehatshem, i cili do t'i ktheje netet tuaja te nxehta ne me te fresketa.

* Materiali eshte 90% Poliester, 10% Elastik.

Udhezime per larjen:

Lajini manualisht ne 30 grade uje, lereni te thahet ne hije, mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS3248

Intimo Merry See  MS3248

Intimo Merry See  MS3248

* Produkti eshte i perbere nga 2 pjese.

* Ne ngjyre te zeze.

* E dizenjuar me dantelle me lule, per t'i dhene dhe me teper sensualitet materialit elegant.

* Nje produkt unik dhe i rehatshem, i cili do t'i ktheje netet tuaja te nxehta ne...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori