Intimo Merry See  MS2345

ANG0071

1 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See  MS2345

* Produkti eshte i perbere nga 2 pjese, ne ngjyren e bardhe. Dhurojini neteve tuaje te nxehta freskine me kete super kostum unik dhe komod.

* I perbere nga materiali 90% Poliester 10% Elastik.

* Pantallonat jane te shkurtra, te lirshme; bluza eshte e lirshme, me rripa. 

Udhezime per larjen:

Lajini manualisht ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije, mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS2345

Intimo Merry See  MS2345

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori