Intimo Merry See  MS4004 Shiko me te madhe

Intimo Merry See  MS4004

ANG0070

1 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Intimo Merry See MS4004

* Produkti eshte i ndare ne 2 pjese, nje bluze me lidhese te bardhe ne fund, me krahe te gjata, qe mund ta ngushtoni sipas deshires. Edhe tutat kane llastik ne fund, per t'ju mbajtur me komode.
* Ngjyra eshte gri.
* Nje produkt mjaft unik dhe shume komod.
* Materiali eshte 90% Poliester 10% Elastik.

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije, mos perdorni zbardhues.

Reviews

Write a review

Intimo Merry See  MS4004

Intimo Merry See  MS4004

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori