Ajo është e bukur, sensuale, e talentuar dhe ... shume frymëzuese për fantazi erotike. Ja disa prej tyre:
Nese deshironi te dini se cfare mendon nje grua e vertete dhe se cfare enderron per dhomen e saj te gjumit, ne jua japim informacionin shabllon ketu. Nuk keni pse te prisni per nje rast te vecante. Beje seksin interesant ne cdo kohe duke provuar cdo pozicion dhe duke degjuar femren tende. Ajo fantazon shume per ate cdo te ndodhe poshte carcafeve, keshtu qe ju mbetet vetem ta ngacmoni pak.
Fjala “lodra seksi” thjeshte mori nje kuptim komplet te ri kur LEGO-t filluan te transformonin Fifty Shades Of Grey (50 Hije e Greit) ne lodra lego. Kompania e lodrave krijoi nje trailer te animuar ne te cilin demonstrojne prezantimin e shkurter te filmit duke perdorur lodrat.
Pozicionet E Seksit Me Te Mira Sipas Shenjave. Behuni gati te cmendeni ne boten tuaj te seksit!

7 Menyra per Seks me te Gjate!

Posted by
Sipas studimeve, minutazhi i seksit ne shumicen e çifteve zgjat nga 1.5 – 7 minuta dhe sipas Dr. Harry Fisch, 45% e meshkujve ejakulon ne 2 minuta ose me pak, duke i lene partneret e tyre femra pa orgazem. Ketu do te gjeni disa menyra se si mund te zgjatet seksualiteti i mashkullit
Showing 1 to 5 of 12 (1 Pages)