15 Keshilla nga dhoma e nje gruaje te vertete

15 Keshilla nga dhoma e nje gruaje te vertete

Nese deshironi te dini se cfare mendon nje grua e vertete dhe se cfare enderron per dhomen e saj te gjumit, ne jua japim informacionin shabllon ketu.

Nuk keni pse te prisni per nje rast te vecante. Beje seksin interesant ne cdo kohe duke provuar cdo pozicion dhe duke degjuar femren tende. Ajo fantazon shume per ate cdo te ndodhe poshte carcafeve, keshtu qe ju mbetet vetem ta ngacmoni pak.

1 – Provo zonat erogjene – Putheni ne qafe dhe lehte rreshqisni drejt veshit. E cmend ate dhe pas disa minutash ajo do te doje te lutet per seks.

2 – Foli piset - dhe mos e bej kete gje vetem ne dhomen e gjumit, beje edhe ne restorant gjate nje darke romantike duke i pershperitur ne vesh se sa shume e deshiron.

3 – Ji nje mashkull i gjoksit – Femrat pelqejne shume kur mashkulli i kushton vemendje gjoksit te tyre, duke i kapur, puthur, lepire dhe duke i dhene kafshime te vogla.  

4 – Prekni veten – Mund te tingelloje e cuditshme por femrat pelqejne te shohin se sa shume eksitohet mashkulli prej tyre, sidomos kur ai masturbohet ne pranine e saj

5 – Lere ta marre ajo persiper – Kur provoni pozicionin e misionarit, lereni te behet ajo misionarja dhe te jete siper jush duke mbajtur kontakt me sy gjate gjithe kohes.

6 – Behuni qull – Beni seks ne dush, sidomos gjate diteve te ftohta. Eshte experience e vecante dhe shume eksituese.

7 – Femrave gjithashtu u pelqen Porno – sa here qe ndjeni se keni lene marredhenien pas dore, mjafton te vendosni pak porno dhe do te perfundoni ne doggy style.

8 - Doggy Style 2.0 – stili i preferuar i shumices se femrave, kur ta arrini ate, kapeni fort prej vithesh dhe do te keni mundesi qe te prisheni ted y njekohesisht

9 – Gjeji piken – femrat e adhurojne kur mashkulli fillon te eksploroje zonen e tyre te poshtme ne vend qe te merren vetem me penetrim.

10 – Puthjet e pista – kur mberrin mengjesi, femrat kane deshire te shijojne fortesine e penisit te mashkullit te tyre.

11 – Vendose fantazine e saj ne levizje – Lidhjani duart asaj pas krevatit, bejini surpriza qe mund t’i eksitojne ato dhe te vendosin ne loje imagjinaten e saj. Kjo do a eksitoje shume ate pavaresisht ndrojtjes qe mund te kete.

12 -  Mos u rehato – pas punes, mos pusho! Seksi behet shume fantastik kur fillon me rrobat e punes. Do t’ju duket sikur jeni ne zyre ende, tamam si ne filmat pornografike.

13 – Hap dollapin e lodrave te seksit – Femres do i pelqeje fakti qe do te ndaje me ty nje sekret intim te sajin dhe qe do te kete kenaqesi te 2-fishte per te.

14 – Rikthimi i 69 – Duket si pozicion i “kohes se qepes” , por ja qe nuk eshte! Ai pozicion eshte nje eksitim i padiskutueshem per te dy!

15 – Shijoni natyren – mbase seksi nen freskine verore nuk eshte ide shume e mire, sepse do te ndjeni shume mushkonja, por mund te provoni nje te shpejte pas nje ngjitje mali. Ndjesia e freskut kundrejt lekures eshte teper stimuluese. 

Burimi : Men's Fitness