Cmim i reduktuar! Mbathje Baci Lingerie 1053 Shiko me te madhe

Mbathje Baci Lingerie 1053

TH0136

1 270 Lekë

-160 Lekë

1 430 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Mbathje Baci Lingerie 1053

Keto mbathje dominojne ne lojen e sensualitetit me trasparencen e tyre.

Dekoruar me ornamente tantellash te buta jane nje detaj i pa rezistueshem.

Nderthurur me linja roze te lehte dhe nje fjongo te vogel krijojne atomsferen e duhur e lozonjare.

Masa S/M

Reviews

Write a review

Mbathje Baci Lingerie 1053

Mbathje Baci Lingerie 1053

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori