Cmim i reduktuar! Maske Anastasia Fifty Shades Darker Shiko me te madhe

Maske Anastasia Fifty Shades Darker

SE0820

2 390 Lekë

-1 200 Lekë

3 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Maske ngjyre argjendi

E hapur ne pjesen e syve dhe me lidhese elastike ne pjesen e mbrapme.

Permasat: 2.35 x 11 x 2 cm.

Materiali 100% poliester.

Reviews

Write a review

Maske Anastasia Fifty Shades Darker

Maske Anastasia Fifty Shades Darker

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori