Kostum Geta Rrjete Trupore Catsuit Lace Lingerie Shiko me te madhe

Kostum Geta Rrjete Trupore Catsuit Lace Lingerie

SE0828

4 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kostum geta rrjete trupore Catsuit Lace Lingerie

Ngjyre e zeze, catsuit i hapur me dantelle ne pjesen e gjoksit dhe te kofsheve.

Lidhese elastike. Me pjesen e kembeve. 90% poliamide, 10% elastan.

Reviews

Write a review

Kostum Geta Rrjete Trupore Catsuit Lace Lingerie

Kostum Geta Rrjete Trupore Catsuit Lace Lingerie

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori