Kostum Body Lepurushe Sexy Bunny M Shiko me te madhe

Kostum Body Lepurushe Sexy Bunny M

SE0860

6 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Set body lepurush qe permban nje bady me jake kollare te hapur, kopsa ne pjesen e parme, dhe nje pende te bardhe e cila mund te hiqet ne pjesen e mbrapme, pranga te bardha, dhe nje kapeseflokesh me veshe lepuri.

Ngjyre te bardhe/te zeze.

Materiali kryesor: 93% poliester, 7% elastan, satin: 90% poliamide, prangat: 100% poliamide. Përmban pjesë jo tekstile me origjinë shtazore.

Reviews

Write a review

Kostum Body Lepurushe Sexy Bunny M

Kostum Body Lepurushe Sexy Bunny M

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori