Cmim i reduktuar! Paruke Marlyn Monroe Mary-Lynn Wigged Love Shiko me te madhe

Paruke Marlyn Monroe Mary-Lynn Wigged Love

SE0868

6 490 Lekë

-500 Lekë

6 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Paruke Marlyn Monroe Mary-Lynn Wigged Love

Surprizoni partnerin tuaj me kete paruke mahnites, reale "Marlyn Monroe".

E lehte te pastrohet me shampo dhe uje.

Gjatesia: 28cm. Materiali: 60% fiber modacrylic, 40 % fiber PVC.

Reviews

Write a review

Paruke Marlyn Monroe Mary-Lynn Wigged Love

Paruke Marlyn Monroe Mary-Lynn Wigged Love

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori