Fustan Xmas Dress S Shiko me te madhe

Fustan Xmas Dress S

SE0884

3 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kjo Krishtlindje do të jetë e nxehtë!

Fustan mini i ngjitur mbas trupit bërë prej kadife të kuqe dhe me dantellë të bardhë në pjesën e sipërme dhe atë fundore.

Me një tokëz përpara në formë zemre dhe e zbukuruar me gurë.

90% poliestër, 10% elastane.

Reviews

Write a review

Fustan Xmas Dress S

Fustan Xmas Dress S

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori