Cmim i reduktuar! Corape Te Gjata te Bardha Me fjongo Lace Top White Shiko me te madhe

Corape Te Gjata Te Bardha Me Fjongo Lace Top White

SE0890

1 090 Lekë

-600 Lekë

1 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Corape te ngushta sexy me dantelle

Ngjyre e bardhe me fjongo satin ne pjesen e siperme

Sexy dhe shume te kendshme ne dukje

Reviews

Write a review

Corape Te Gjata Te Bardha Me Fjongo Lace Top White

Corape Te Gjata Te Bardha Me Fjongo Lace Top White

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori