Cmim i reduktuar! Body Transparent i zi Shiko me te madhe

Body Transparent i zi

EF0127

2 300 Lekë

-500 Lekë

2 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Body Transparent i zi

Dizajn shume i vecante dhe material komod.

Body transparent i hapur tek pjesa e barkut dhe

model tanga tek pjesa e vitheve.

85% Poliamide

15% Elastik

I pershtatshem per masat S-M-L

Reviews

Write a review

Body Transparent i zi

Body Transparent i zi

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori