Geta Gatta ASTREA

1 090 Lekë

Me shume informacion

Geta intime modeli ASTREA

Nxjerr ne pah linjat tuaja trupore dhe ju ben te ndiheni me josheshe dhe sensuale 

Dizanj unik ne pjesen e pasme per te qene ne qender te vemendjes ne pjeset intime 

Perbehen nga  91% Poliamid, 9% Elastike

Reviews

Write a review

Geta Gatta ASTREA

Geta Gatta ASTREA

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori