Corape me Silikon Omsa Malizia 40 Den Autoreggente Shiko me te madhe

Corape me Silikon Omsa Malizia 40 Den Autoreggente

OM0569_BK_L

990 Lekë

Me shume informacion

Corape me silikon Omsa Malizia 40 den autoreggente

Corape "Omsa" me tantelle ne pjesen e siperme.

Ajo cka e ben te vecante eshte silikoni tek pjesa e tantelles, e cila nuk lejon qe geta te rreshqase apo levize.

Jane mjaft praktike dhe komode.

Materiali: 89% poliamide, 11% elastike.

Densiteti: 40 Den.

Reviews

Write a review

Corape me Silikon Omsa Malizia 40 Den Autoreggente

Corape me Silikon Omsa Malizia 40 Den Autoreggente

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori