BODY I ZI “CROTCHLESS”

A-003373

2 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elasatan, Poliamid

Ngjyra: E zezë

 

PËRSHKRIMI

Ky body i zi ka dantella dhe lidhje të kryqëzuara pas shpatullave, shirita të rregullueshëm dhe hapje mjaft tërheqëse nga pas. Plotësisht i hapur në pjesën e pasme! Një madhësi UNIKE. 93% poliamid, 7% elastan.

Reviews

Write a review

BODY I ZI “CROTCHLESS”

BODY I ZI “CROTCHLESS”

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori