BABYDOLL ROMANTIK (I KUQ) Shiko me te madhe

BABYDOLL ROMANTIK (I KUQ)

A-003374

3 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Poliamid

Ngjyra: e kuqe

Përmbajtja: 2 copë

 

PËRSHKRIMI

Babydoll në pëlhurë të mbuluar me të kuqe me qëndisje me lule. Modeli i përparëm i hapur me veshje dhe perizoma të përfshira. Një madhësi UNIKE, i përshtatshëm për madhësi nga 40 deri në madhësinë 46.

Reviews

Write a review

BABYDOLL ROMANTIK (I KUQ)

BABYDOLL ROMANTIK (I KUQ)

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori